×

  خدمات مالی حسابداری حسابرسی

 

free space

free space

مهمترین نکته درباره وکیل مالیاتی و وکالت پرونده ها و امور مالیاتی که نباید فراموشتان شود

مالیات از جمله دغدغه هایی است که ذهن همه افراد را به خود مشغول نموده است. بدون شک شما هم در مورد مالیات با مسائل مختلف مواجه هستید. این موضوع برای صاحبان مشاغل و افرادی که در حوزه خرید و فروش ملک فعالیت می نمایند بیش از همه نگران کننده است. آنان با خود می گویند چه کنیم که با کمترین مشکل در حوزه مالیات مواجه شویم؟ راه حل مشکلات مالیاتی چگونه است؟ وکالت مالیاتی خود را به دست چه کسانی بسپاریم؟ اینها نکاتی است که باید در مورد آن بیشتر بدانید.

 

  • وکالت مالیاتی پرونده های مالیاتی

 

وکیل مالیاتی بدون اغراق یکی از پیچیده ترین و فنی ترین وظایف را در حوزه مالیات بر عهده دارد. وکیل مالیاتی باید فردی باشد که دانش و تخصص لازم در امور مالی را داشته باشد. علاوه بر این با سیستم و بوروکراسی حاکم بر سازمان امور مالیاتی و ادارات مالیاتی آشنا باشد. وی همچنین باید از تمامی دستورالعمل ها و بخشنامه ها در کنار قوانین و مقررات مالی و حقوقی مطلع باشد. توان مذاکره نیز ویژگی بارز کسی است که می توان او را بهترین وکیل دانست اما با این حال اشخاص غیر متخصص هم می‌توانند به عنوان وکیل مالیاتی شما از حق و حقوقتان در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی، مراجع مالیاتی و سازمان امور مالیاتی دفاع کنند و اقدامات اجرایی و اداری را انجام بدهند.

 

منبع: شرکت حسابداری کاوش گویا ارقام

آدرس ........................

 

 

 

 

زرین پال


آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از بهشتی - بالاتر از رستوران نایب - پلاک 2224 - برج سرو ساعی - طبقه یازدهم - واحد 1106

تلفن همراه:
برای تماس روی شماره های زیر
کلیک کنید

09127362770

09386209696

09033683444


تلفن ثابت:

برای تماس روی شماره های زیر کلیک کنید

021-88552948

021-88729845


 

 

تلگرام

 

 

فیسبوک

 

 

آپارات

 

 

یوتیوب

   

© 2024 Kavosh Gooya Argham .  All rights reserved.