×

  خدمات مالی حسابداری حسابرسی

 

free space

free space

اصناف براي دريافت شناسه يكتاي الكترونيك 45 روز فرصت دارند.

اصناف براي دريافت مجوز الكترونيكي واستفاده از خدمات دولتي تا پايان سال جاري فرصت دارند.

 

بنانژاد دبيركل اتاق ­اصناف كشور در خصوص شناسه يكتا گفت: نزديك يكي دو سالي هست كه بحث درگاه ملي مجوز‌ها عنوان و مطرح و اجرايي شد و صدور پروانه كسب از طريق درگاه ملي مجوز‌هاي صورت مي‌گيريد. هرمجوز صنفي­ كه صادر مي‌شود­، يك شناسه يكتا در قالب يك كد QR يا همان QR كدي كه در روي پروانه‌هاي درج مي‌شود شناسايي مي‌شود؛ و ديگر هيچ واحد صنفي‌اي صرفا با پروانه كسب يا جواز صنفي‌اي كه­ بصورت فيزيكي و كاغذي هست شناخته نمي‌شود و با يك كد بنام يكتا شناسايي مي‌شود كه همان­ QR كدي هست كه در سامانه قرار دارد.

 

وي افزود، از ابتداي اجرایي شدن اين طرح تعداد زيادي مجوز صادر شده كه در قالب درگاه ملي مجوزها­ كه شناسه يكتا هم گرفتند. ولي قبل از اين با توجه به اعتبار­ پروانه‌هاي كسبي كه­ ۵ ساله هستند، تعداد زيادي­ هم قبلا صادر شده بود كه در درگاه اتاق اصناف و هيات عالي نظارت­ نزديك حدود­ بيش از دو ميليون و دويست­ تا سيصد هزار پروانه ­­كسب در صنوف مختلف در­ كل كشور صادر شده كه البته معتبرند و هيچ مشكلي­ هم براي انجام فعاليت‌ها شان ندارند ولي با توجه به اينكه تمام اين مجوز‌ها بايد اين كد شناسه يكتا را در قالب QR كد بگيرند، ظرفيتي در درگاه ملي مجوز‌هاي ايجاد شد كه بتوانند پروانه‌هاي قديمي‌شان را از حالت كاغذي به حالت الكترونيكي دربياورند و كد شناسه يك تا را هم بگيرند و بتوانند از آن استفاده كنند.

 

شرکت حسابداری کاوش گویا ارقام

آدرس ........................

 

 

 

 

زرین پال


آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از بهشتی - بالاتر از رستوران نایب - پلاک 2224 - برج سرو ساعی - طبقه یازدهم - واحد 1106

تلفن همراه:
برای تماس روی شماره های زیر
کلیک کنید

09127362770

09386209696

09033683444


تلفن ثابت:

برای تماس روی شماره های زیر کلیک کنید

021-88552948

021-88729845


 

 

تلگرام

 

 

فیسبوک

 

 

آپارات

 

 

یوتیوب

   

© 2024 Kavosh Gooya Argham .  All rights reserved.