×

  خدمات مالی حسابداری حسابرسی

 

free space

free space

از رستوران داران درخواست صدور صورت حساب الکترونیکی کنید

اشکان هراتی معاون پژوهشی سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد: در بسیاری ار رستوران ها در هنگام صدور فاکتور آب معدنی و یا نوشابه هم ذیل مالیات بر ارزش افزوده قرار می‌گیرد، در صورتی که پیش از این مالیات بر ارزش افزوده این کالا ها پرداخت شده است‌.

 

هراتی با بیان اینکه قاعدتا یکی از مطالبات به حق مردم تغییر رویکرد نظام مالیاتی هست که خوشبختانه در ۲سال اخیر این تغییر رویکرد حاصل شده است گفت: هوشمند سازی نظام مالیاتی صرفا یک شعار نیست و درواقع موضوعی باعنوان سامانه مودیان نمود پیدا کرده است.

 

او اظهار کرد: در حوزه کسب و کار این شفافیت باعث شده که سازمان مالیاتی بتواند در محاسبات مالیات دقیق عمل کند و مالیات را دقیقا منطبق بر درآمدهای مودیان محاسبه کند این سازوکار به واسطه صورت حساب های الکترونیکی رقم می‌خورد.

 

معاون پژوهشی سازمان امور مالیاتی بیان کرد: در قانون پایانه های فروشگاهی (سامانه مودیان)، فعالان اقتصادی ملزم شدند بابت فروش کالا و خدمات خودشان یک صورت حساب الکترونیکی صادر کنند و یک نسخه از آن را به صورت چاپی دراختیار خریداران قرار دهند.

 

وی افزود: به افراد توصیه می کنیم که از رستوران داران درخواست صدور صورت حساب الکترونیکی کنند چرا که در صورت حساب الکترونیکی یک بار ارزش افزوده کالا از شما دریافت می‌شود ولی در غیر این صورت فروشنده می‌تواند ارزش افزوده دیگری نیز از شما دریافت کند.

 

شرکت حسابداری کاوش گویا ارقام

آدرس ........................

 

 

 

 

زرین پال


آدرس: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از بهشتی - بالاتر از رستوران نایب - پلاک 2224 - برج سرو ساعی - طبقه یازدهم - واحد 1106

تلفن همراه:
برای تماس روی شماره های زیر
کلیک کنید

09127362770

09386209696

09033683444


تلفن ثابت:

برای تماس روی شماره های زیر کلیک کنید

021-88552948

021-88729845


 

 

تلگرام

 

 

فیسبوک

 

 

آپارات

 

 

یوتیوب

   

© 2024 Kavosh Gooya Argham .  All rights reserved.